Kalite, Güven, Özveri

2010 yılında tarım kimyasalları ürünlerin üretimi ile faaliyete başlayan şirket, bugün farklı üretim lokasyonları ve bir çok marka ile sektörde kalite ve güveni temsil etmektedir

Sunset Kimya, faaliyet gösterdiği sektörlere ve topluma olan sorumluluklarının bilinciyle, etik değerlere ve çevreye duyarlı üretim yapmayı ilke edinmiştir. Verimlilik ve karlılık hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlarken, insan kaynağına ve yenilikçiliğe önem veren, müşteri-tüketici odaklı bir anlayış sergilemektedir. Bilgi ve teknolojiye dayalı inovasyon felsefesi ile sektörde rekabet üstünlüğü yaratmayı hedeflemektedir.

Sunset Kimya,  tarım kimyasalları ürünleri üretimi konusundaki uzmanlığı ve teknik üstünlüğü bugün artık tartışılmaz bir noktadadır. Tarım Kimyasalları üretiminde öncü rolünü devam ettiren Sunset Kimya, işleme tesisinin faaliyete geçmesi ile tam entegre yapıya kavuşmuş ve yepyeni pazarlara ihracata başlamıştır. Sunset Kimya, tarım kimyasalları üretiminde ülke çapında bir referans noktası haline gelmiştir.

Sunset Kimya,  ''Yeni Nesil Bir Şirket'' olma hedefiyle ürünlerden ambalajlara kadar ‘sürdürülebilirlik’ ve ‘işlevsellik’ politikalarıyla sektörde ses getirmeye devam edecektir.