Yeni Ürün Gamımızla Sizlerleyiz.

Sunset Kimya yeni ürün gamı ile sizlerle. Gelişmiş laboratuvar tesisimiz ve Ar-Ge miz sizlere kaliteyi daha uyguna alacağınız ürünlerinizde çevreye zarar vermeden bereket katacağınız ürün geliştirmeye devam ediyor.

Yeni Ürün Kataloğumuz Yakında

Sunset Kimya ürün gamının tamamını içeren kataloğumuz profosyonel bir şekilde firmamıza özgü tasarımıyla hazırlanmaktadır. Yakında sitemizden de pdf formatında yayınlanacaktır.

Tanıtım Filmimiz Yakında

Sunset Kimyanın profesyonel yapısını gösteren film Vizyon ve Misyonumuzu yansıtacak şekilde hazırlanıp üretim aşamalarını ve profesyonel yapımızı gösteriyor yakında sitemizde de yayında olacak filmimizi izlemeniz dileğiyle.

Antalya Growtech Tarım Fuarında Sizlerleyiz.

Türk tarımını her yıl Antalya’da dünya ile buluşturan, Growtech Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarında olacağız.

Doğu Avrupa, Afrika, Ortadoğu ve Kafkasların en büyük tarım fuarı olan ve her geçen yıl uluslararası arenada saygınlık kazanarak büyüyen Growtech Eurasia, tarım sektörünün her alanında büyük bir kitleye öncülük eden, lider firmaların ve markaların katılımları ile gerçekleşiyor.

2014 yılında, 74 ülkeden 75.218 profesyonel ziyaretçi ve 25 ülkeden 650 katılımcı firma/markanın katılımı ile gerçekleşti. 02-05 Aralık 2015 tarihlerinde Antalya Expo Center’da gerçekleşecek olan, tarım sektörünün gelişmesine ve güçlenmesine katkı sağlayacak her fırsatın en verimli şekliyle paylaşıldığı, yeni ürün, teknoloji ve tekniklerinin sergilendiği fuara, 30’un üzerinde ülkenin katılımıyla, 40 bin m² alanda 650’nin üzerinde lider firma ve marka biraraya gelecek.

Türkiye ekonomisi için en önemli sektörlerden biri olan tarım sektörünü buluşturan Growtech Eurasia’da, Sera, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Fidancılık, Bitki Besleme ve Koruma, Biyolojik Mücadele, Tarımsal Makine ve Ekipmanları ile ilgili ulusal ve uluslararası alanda başarıya ulaşmış ürün ve hizmetleri biraraya getirerek istikrarlı büyümeye devam ediyor.

Fuar programı kapsamında; Ekonomi Bakanlığı ile koordine edilerek, Batı Akdeniz İhracatçılar Birlikleri organizatörlüğünde “Alım Heyeti Programı” düzenlenecek. Ticaretin gelişmesine olanak sağlayan, çevre ülkelerin potansiyel alıcıları ve karar vericilerinin katılacağı ikili görüşmelere tarım sektörü firmalarının buluşması sağlanacak ve ticari iş birlikleri sağlanacak